Jdi na obsah Jdi na menu
 znak-novy.jpg

 

AKTUALITY

 

 

OMEZENÍ PLATNÁ OD 18.12. 00:00 HOD

Usnesení vlády ČR č. 1334 o přijetí krizového opatření zakazuje zakazuje volný pohyb osob na území celé České republiky v době od 23:00 hod. do 04:59 hod. Z hlediska sportu je důležitá výjimka pro dobu pobytu v přírodě nebo parcích a sportování na venkovních sportovištích. Nově vláda nařizuje pobývat na veřejně přístupných místech nejvýše v počtu 6 osob, s výjimkou členů domácnosti.

Usnesení vlády ČR č. 1332 o přijetí krizového opatření zakazuje provoz a používání sportovišť ve vnitřních prostorech staveb (např. tělocvičny, hřiště, kluziště, kurty, ringy, herny bowlingu nebo kulečníku, tréninková zařízení) a vnitřních prostor venkovních sportovišť, tanečních studií, posiloven a fitness center. Výjimku má sportovní příprava profesionálů (tj. osob v rámci výkonu zaměstnání, výkonu podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti) jako příprava pro sportovní akce konané v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy a sportovní akce, které nejsou zakázány. Dále je také zakázán provoz a používání umělých koupališť (plavecký bazén, koupelový bazén, bazén pro kojence a batolata, brouzdaliště), wellness zařízení včetně saun, solárií a solných jeskyní.

Nadále platí mimořádné opatření MZDR 15757/2020-43, které od 8.12.2020 nařizuje plošnou povinnost nosit roušky ve vnitřních prostorách. Sportovci a cvičící osoby mají výjimky z nošení roušek v době tréninku, cvičení, zápasu, soutěže apod. ve venkovních prostorech. Pokud mají všichni členové týmu negativní test (antigenní / PCR test), který není starší 48 hodin, nebo pokud trénink probíhá v rozsahu alespoň dvakrát týdně, test musí být v intervalu nejdéle jednou za 5 dní; nemusí mít roušky ani ve vnitřních prostorech v době přípravy na svazové soutěže.

 

 

Režim sportovišť během pandemie

 
Toto opatření je platné od . Přečtěte si aktuálně platnou verzi.
 

Informace pro sportovce: zdravotní cvičení pro členy TJ v  hale BIOS , ZŠ Masarykova KH, zatím odloženo, a to do odvolání.

Více informací : Klára Mundilová, kontakt 724 191 637. Děkujeme za pochopení.  

 

 

Obsazenost plaveckých drah :

Pondělí            
Úterý             
Středa           
Čtvrtek          
Pátek             
Sobota           
Neděle  

 

Plavecký bazén v Kutné Hoře, zahajuje od 10. září 2020

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ VE VODĚ (teplota vody vždy 28 st.C)

jednotné vstupné 65,- Kč + vratná záloha  50,- Kč. Cvičení probíhá při hudbě. Je zaměřeno na prevenci proti bolestem páteře a kloubů – pod vedením odborných cvičitelek Karly Fialové a Drahušky Batistové. Každý je vítán ! Vstup do vody zajištěn vodním výtahem, pro méně pohyblivé (kyčle, kolena).

 Středa 10,00 11,00 hod.(9,40 hod. šatny)